HaMerkaz Change Location

Recent Visits

Checklists submitted within the last hour are not shown.
Observer Date Species
Yoav Perlman 16 Sep 2019 33
Yoav Perlman 16 Sep 2019 29
David Raved 16 Sep 2019 23
David Raved 16 Sep 2019 2
David Bates 16 Sep 2019 7
David Raved 16 Sep 2019 15
David Raved 16 Sep 2019 7
Yoav Perlman 16 Sep 2019 37
Peter Geffen 16 Sep 2019 14
David Raved 15 Sep 2019 18
More Recent Visits...

Top eBirders

Updated ~11 hr(s) ago.
1 Oz Horine
437
2 Yoav Golan
394
3 SPNI Exports
290
4 David Raved
264
5 Yoav Perlman
246
6 Piki Ish-Shalom
242
7 Yohay Wasserlauf
222
8 Ilan Moriya
217
9 chen rozen
208
9 Judy Kaufman
208
Top 100 eBirders...

328 Species 4506 Checklists

Updated ~11 hr(s) ago.
Species Name Count Date By
1 Chukar 2 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
2 Rock Pigeon 50 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
3 European Turtle-Dove 2 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
4 Eurasian Collared-Dove 12 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
5 Laughing Dove 4 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
6 European Honey-buzzard 40 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
7 Short-toed Snake-Eagle 12 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
8 Booted Eagle 1 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
9 Black Kite 15 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
10 Little Owl 1 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
11 Eurasian Kestrel 2 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
12 Red-backed Shrike 2 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
13 Great Gray Shrike 2 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
14 Masked Shrike 2 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
15 Eurasian Jackdaw 4 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
16 Hooded Crow 3 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
17 Great Tit 2 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
18 Crested Lark 6 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
19 Graceful Prinia 8 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
20 Zitting Cisticola 3 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
21 Red-rumped Swallow 2 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
22 White-spectacled Bulbul 4 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
23 Sardinian Warbler 2 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
24 Common Myna 5 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
25 Eurasian Blackbird 2 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
26 Blue Rock-Thrush 2 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
27 Whinchat 1 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
28 Northern Wheatear 2 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
29 Black-eared Wheatear 4 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
30 Palestine Sunbird 3 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
31 House Sparrow 2 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
32 Long-billed Pipit 2 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
33 Ortolan Bunting 1 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
34 Osprey 1 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
Mazkeret Batya home
35 Lesser Spotted Eagle 72 16 Sep 2019 Yoav Perlman N
 
Mazkeret Batya home
36 Steppe Eagle 1 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
Mazkeret Batya home
37 Pallid Harrier 1 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
Mazkeret Batya home
38 Levant Sparrowhawk 23 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
Mazkeret Batya home
39 White-throated Kingfisher 1 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
Mazkeret Batya home
40 European Bee-eater 10 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
Mazkeret Batya home
41 Eurasian Hobby 1 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
Mazkeret Batya home
42 Rose-ringed Parakeet 3 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
Mazkeret Batya home
43 Barn Swallow 5 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
Mazkeret Batya home
44 Western Yellow Wagtail 1 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
Mazkeret Batya home
45 European Greenfinch 1 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
Mazkeret Batya home
46 Black Stork 2 16 Sep 2019 David Raved
 
עמדת סקר קסם גן לאומי ירקוןIL (32.104, 34.931)
47 White Stork 32 16 Sep 2019 David Raved
 
עמדת סקר קסם גן לאומי ירקוןIL (32.104, 34.931)
48 Great White Pelican 14 16 Sep 2019 David Raved
 
עמדת סקר קסם גן לאומי ירקוןIL (32.104, 34.931)
49 Little Egret 1 16 Sep 2019 David Raved
 
עמדת סקר קסם גן לאומי ירקוןIL (32.104, 34.931)
50 Eurasian Marsh-Harrier 18 16 Sep 2019 David Raved
 
עמדת סקר קסם גן לאומי ירקוןIL (32.104, 34.931)
Pallid/Montagu's Harrier 2 16 Sep 2019 David Raved
 
עמדת סקר קסם גן לאומי ירקוןIL (32.104, 34.931)
51 Common Buzzard 1 16 Sep 2019 David Raved
 
עמדת סקר קסם גן לאומי ירקוןIL (32.104, 34.931)
52 Common House-Martin 2 16 Sep 2019 David Raved
 
עמדת סקר קסם גן לאומי ירקוןIL (32.104, 34.931)
53 Greater Whitethroat 1 16 Sep 2019 David Raved N
 
פארק אפק מתחם IL (32.104, 34.934)
54 Armenian Gull 1 16 Sep 2019 David Bates
 
Ben Gurion Boulevard, Netanya IL-Central District (32.3018,34.8456)
55 Eurasian Hoopoe 1 16 Sep 2019 David Raved
 
פערק אפק גדר צפונית מערביתIL (32.106, 34.934)
56 Monk Parakeet 3 16 Sep 2019 David Raved
 
פערק אפק גדר צפונית מערביתIL (32.106, 34.934)
57 Eurasian Jay 4 16 Sep 2019 David Raved
 
פערק אפק גדר צפונית מערביתIL (32.106, 34.934)
58 Cretzschmar's Bunting 8 16 Sep 2019 David Raved
 
פערק אפק גדר צפונית מערביתIL (32.106, 34.934)
59 Eurasian Reed Warbler 1 16 Sep 2019 David Raved
 
פארק אפק גדר. IL (32.102, 34.933)
60 Eurasian Thick-knee 1 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
61 Spur-winged Lapwing 2 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
62 Common Kingfisher 1 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
63 Syrian Woodpecker 1 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
64 Sedge Warbler 6 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
65 Great Reed Warbler 1 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
66 Savi's Warbler 2 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
67 Willow Warbler 17 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
68 Cetti's Warbler 1 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
69 Spotted Flycatcher 1 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
70 Spanish Sparrow 7 16 Sep 2019 Yoav Perlman
 
71 Eurasian Blackcap 2 16 Sep 2019 Peter Geffen
 
Mazkeret Batya Centre
72 Alpine Swift 8 15 Sep 2019 David Raved
 
עמדת סקר קסם גן לאומי ירקוןIL (32.104, 34.931)
73 Cattle Egret 2 15 Sep 2019 David Raved
 
עמדת סקר קסם גן לאומי ירקוןIL (32.104, 34.931)
74 Black-winged Kite 1 15 Sep 2019 David Raved
 
עמדת סקר קסם גן לאומי ירקוןIL (32.104, 34.931)
75 Egyptian Vulture 2 15 Sep 2019 David Raved N
 
עמדת סקר קסם גן לאומי ירקוןIL (32.104, 34.931)
76 Eurasian Golden Oriole 2 15 Sep 2019 David Raved
 
עמדת סקר קסם גן לאומי ירקוןIL (32.104, 34.931)
77 Little Crake 1 15 Sep 2019 Yoav Perlman
 
78 Eurasian Wryneck 1 15 Sep 2019 Yoav Perlman
 
79 Bank Swallow 5 15 Sep 2019 Yoav Perlman
 
80 Tawny Pipit 1 15 Sep 2019 Yoav Perlman
 
81 Tree Pipit 2 15 Sep 2019 Yoav Perlman
 
82 Eurasian Moorhen 2 14 Sep 2019 Yizhar Amir
 
5700, Center District, IL (32.369, 34.905)
white egret sp. X 14 Sep 2019 Yizhar Amir
 
5700, Center District, IL (32.369, 34.905)
83 Black-crowned Night-Heron X 14 Sep 2019 Yizhar Amir
 
5700, Center District, IL (32.369, 34.905)
84 Glossy Ibis 12 14 Sep 2019 Yizhar Amir
 
5700, Center District, IL (32.369, 34.905)
85 Pied Kingfisher 6 14 Sep 2019 Yizhar Amir
 
5700, Center District, IL (32.369, 34.905)
86 Little Ringed Plover 1 14 Sep 2019 Yohay Wasserlauf
 
87 Common Snipe 3 14 Sep 2019 Yohay Wasserlauf
 
88 Greater Short-toed Lark 1 14 Sep 2019 Yohay Wasserlauf
 
89 Isabelline Wheatear 2 14 Sep 2019 Yohay Wasserlauf
 
90 Oriental Honey-buzzard 1 14 Sep 2019 Yoav Perlman N
 
Mazkeret Batya home
swallow sp. 4 14 Sep 2019 David Lichter
 
Modi'in
Sylvia sp. 2 14 Sep 2019 David Lichter
 
Modi'in
91 Eastern Olivaceous Warbler 1 14 Sep 2019 Yoav Perlman
 
92 Lesser Whitethroat 1 14 Sep 2019 Yoav Perlman
 
93 Montagu's Harrier 1 14 Sep 2019 Peter Geffen
 
HaShlosha Stream, IL (31.844, 34.857)
94 Eurasian Sparrowhawk 1 14 Sep 2019 Peter Geffen
 
HaShlosha Stream, IL (31.844, 34.857)
95 Pallid Swift 1 13 Sep 2019 David Lichter
 
Modi'in
96 Gray Heron 1 13 Sep 2019 Lior Eshdat
 
97 Squacco Heron 2 13 Sep 2019 Lior Eshdat
 
98 Wood Warbler 1 13 Sep 2019 Lior Eshdat
 
99 Common Ringed Plover 3 11 Sep 2019 Oren Maman
 
⁨IL-מחוז מרכז⁩ (32.2237,34.8223)
100 Collared Flycatcher 1 11 Sep 2019 Oren Maman N
 
⁨IL-מחוז מרכז⁩ (32.2237,34.8223)
101 Common Swift 1 11 Sep 2019 igal siman tov
 
התאנה 21 אורנית
102 Long-legged Buzzard 1 11 Sep 2019 Yoav Perlman
 
103 Lesser Gray Shrike 1 11 Sep 2019 Yoav Perlman
 
104 European Goldfinch 1 11 Sep 2019 Yoav Perlman
 
105 Egyptian Goose 7 11 Sep 2019 David Lichter
 
Anava Park
106 Muscovy Duck 8 11 Sep 2019 David Lichter
 
Anava Park
shrike sp. 1 11 Sep 2019 David Lichter P
 
Anava Park
107 Garden Warbler 1 11 Sep 2019 David Lichter N
 
Anava Park
pipit sp. 7 11 Sep 2019 Peter Geffen
 
ganie yochanan fields
108 Spotted Crake 1 10 Sep 2019 Ilan Moriya
 
שפך נחל שורק
109 Eastern Bonelli's Warbler 1 10 Sep 2019 David Lichter N
 
Modi'in
110 Eurasian Scops-Owl 1 9 Sep 2019 אביהוא נוסבאום
 
Ben shemen
111 Clamorous Reed Warbler 1 8 Sep 2019 Yoav Perlman
 
112 Indian Silverbill 2 8 Sep 2019 Yoav Perlman
 
113 Woodchat Shrike 1 7 Sep 2019 oren baum
 
כביש יצחק רבין, מחוז המרכז, IL (31.883, 34.88)
114 Garganey 2 7 Sep 2019 Yoav Perlman
 
115 Mallard 75 7 Sep 2019 Yoav Perlman
 
116 Little Grebe 40 7 Sep 2019 Yoav Perlman
 
117 Black-winged Stilt 52 7 Sep 2019 Yoav Perlman
 
118 Ruff 4 7 Sep 2019 Yoav Perlman
 
119 Little Stint 4 7 Sep 2019 Yoav Perlman
 
120 Common Sandpiper 2 7 Sep 2019 Yoav Perlman
 
121 Spotted Redshank 26 7 Sep 2019 Yoav Perlman
 
122 Common Greenshank 3 7 Sep 2019 Yoav Perlman
 
123 Marsh Sandpiper 17 7 Sep 2019 Yoav Perlman
 
124 Wood Sandpiper 3 7 Sep 2019 Yoav Perlman
 
125 Common Redshank 2 7 Sep 2019 Yoav Perlman
 
126 Collared Pratincole 2 7 Sep 2019 Yoav Perlman
 
127 Whiskered Tern 1 7 Sep 2019 Yoav Perlman
 
128 Eurasian Eagle-Owl 1 7 Sep 2019 David Raved N
 
נחל בית עריף כביש 1 IL (32.005, 34.954)
129 Long-eared Owl 1 7 Sep 2019 Yohay Wasserlauf
 
130 Icterine Warbler 1 7 Sep 2019 Yohay Wasserlauf N
 
131 River Warbler 1 7 Sep 2019 Yohay Wasserlauf N
 
132 Thrush Nightingale 1 7 Sep 2019 Yohay Wasserlauf
 
133 Common Nightingale 2 7 Sep 2019 Yohay Wasserlauf
 
134 Rüppell's Warbler 1 6 Sep 2019 David Raved N
 
יער כח עמדת אנדרטת אלכסנדרוני , IL (32.039, 34.966)
135 European Robin 1 6 Sep 2019 Rick J. Pelleg
 
Kdoshei Kahir Park, Kefar Sava, Center District, IL (32.186, 34.898)
136 Dunlin 2 5 Sep 2019 Peter Stronach
 
IL-Central District-Hulda (31.8202,34.8737)
137 Green Sandpiper 2 5 Sep 2019 Peter Stronach
 
IL-Central District-Hulda (31.8202,34.8737)
138 White-winged Tern 14 5 Sep 2019 Peter Stronach
 
IL-Central District-Hulda (31.8202,34.8737)
139 Senegal Parrot 1 5 Sep 2019 Yoav Perlman P
 
Kibbutz Hulda קיבוץ חולדה
140 Green-winged Teal 1 5 Sep 2019 נתנאל ירקוני
 
Emberiza sp. 4 5 Sep 2019 Piki Ish-Shalom
 
124, חולדה, ישראל
passerine sp. 1 5 Sep 2019 David Lichter
 
Modi'in
141 European Roller 1 4 Sep 2019 David Raved
 
חולדה שדות מערביים. IL (31.829, 34.878)
wheatear sp. 1 4 Sep 2019 Peter Geffen
 
ganie yochanan fields
swift sp. 1 3 Sep 2019 David Lichter
 
The Nation's Forest
142 Purple Heron 2 3 Sep 2019 Ron Faibis
 
מחוז המרכז, IL (31.941, 34.714)
143 Ferruginous Duck 2 3 Sep 2019 Piki Ish-Shalom
 
144 Eurasian Coot 1 3 Sep 2019 Piki Ish-Shalom
 
145 Great Egret 1 3 Sep 2019 Piki Ish-Shalom
 
146 Eurasian Linnet 1 3 Sep 2019 Yoav Perlman
 
147 Little Bittern 1 2 Sep 2019 Jonathan Meyrav
 
148 Striated Heron 2 2 Sep 2019 Jonathan Meyrav
 
149 Barn Owl 1 1 Sep 2019 אביהוא נוסבאום
 
Ben shemen
150 Eastern Orphean Warbler 1 1 Sep 2019 Jonathan Meyrav
 
151 Common Redstart 1 1 Sep 2019 Jonathan Meyrav
 
duck sp. 20 31 Aug 2019 Yizhar Amir
 
צומת חפר -> העוגן
152 Kentish Plover 2 31 Aug 2019 Piki Ish-Shalom
 
House/Spanish Sparrow 20 31 Aug 2019 Peter Geffen N
 
tsf1 (31.857, 34.851)
153 Vinous-breasted Starling 2 30 Aug 2019 David Raved N
 
52 שמואל סלנט, פתח תקווה, מחוז המרכז, IL (32.08, 34.89)
154 Great Cormorant 1 28 Aug 2019 David Raved N
 
גן לאומי אפק אגם IL (32.107, 34.93)
Streptopelia sp. 3 28 Aug 2019 David Lichter
 
Modi'in
Western/Eastern Yellow Wagtail 3 28 Aug 2019 Peter Geffen
 
hs4 (31.846, 34.861)
155 Northern Shoveler 1 26 Aug 2019 Yoav Perlman
 
156 Curlew Sandpiper 2 26 Aug 2019 Yoav Perlman
 
157 Temminck's Stint 2 26 Aug 2019 Yoav Perlman
 
158 Water Rail 2 24 Aug 2019 מיכאל קפלן
 
plover sp. 10 24 Aug 2019 מיכאל קפלן
 
peep sp. 13 24 Aug 2019 מיכאל קפלן
 
Tringa sp. 2 24 Aug 2019 מיכאל קפלן
 
159 Peregrine Falcon 1 20 Aug 2019 Moshe Zinger
 
מקטע שביל ישראל מבריכת הנופרים עד אבו רבאח
160 Corn Bunting 3 9 Aug 2019 Yoav Perlman
 
161 European Serin 1 7 Aug 2019 Yoav Perlman
 
162 Black-tailed Godwit 1 1 Aug 2019 Yoav Perlman
 
163 Pygmy Cormorant 50 29 Jul 2019 chen rozen
 
164 Blue-cheeked Bee-eater 1 29 Jul 2019 chen rozen N
 
165 Gray Wagtail 1 27 Jul 2019 Yoav Perlman N
 
Mazkeret Batya home
Acrocephalus sp. 2 27 Jul 2019 oren baum
 
bird sp. 4 25 Jul 2019 Josh Davidson N
 
(31.9483,34.9750)
166 Greater Sand-Plover 1 24 Jul 2019 Shlomi Levi
 
falcon sp. 4 20 Jul 2019 inbal dagan N
 
מחוז המרכז, IL (32.387, 34.868)
167 Common Tern 8 19 Jul 2019 Rami Derech
 
168 Rufous-tailed Scrub-Robin 1 19 Jul 2019 Yoav Perlman
 
Columba sp. 1 9 Jul 2019 David Raved
 
בארות יצחק לולים צפוניים IL (32.039, 34.914)
169 Great Spotted Cuckoo 1 6 Jul 2019 Oded Ovadia
 
170 Yellow-legged Gull 1 4 Jul 2019 David Benvent
 
IL-Tel Aviv (32.0144,34.7373)
171 African Swamphen 1 3 Jul 2019 Shlomi Levi N
 
172 Lesser Kestrel 1 30 Jun 2019 Josh Davidson
 
(31.8798,35.0182)
173 Eurasian Spoonbill 6 29 Jun 2019 Yohay Wasserlauf
 
174 Eurasian Curlew 1 29 Jun 2019 Dan Alon N
 
175 Eleonora's Falcon 1 28 Jun 2019 Piki Ish-Shalom P
 
176 Cream-colored Courser 4 24 Jun 2019 Keren Banker N
 
מחוז המרכז, IL (32.013, 34.872)
Common/Pallid Swift 11 24 Jun 2019 Phyllis Weintraub
 
IL Rishon LeTsiyon wetlands (31.976, 34.744)
Yellow-legged/Caspian/Armenian Gull 1 15 Jun 2019 Dan Alon
 
Mallard (Domestic type) 1 6 Jun 2019 David Raved
 
בארות יצחק שדות IL (32.048, 34.909)
Lesser/Eurasian Kestrel 1 1 Jun 2019 David Raved
 
נחל בית עריף כביש 3, IL (32.013, 34.993)
dabbling duck sp. 1 1 Jun 2019 אמיר חבר
 
נחל בית עריף כביש 1IL (32.006, 34.962)
177 Rufous-tailed Rock-Thrush 2 31 May 2019 TULY MALEK N
 
Unnamed Road, Center District, IL (32.004, 34.97)
178 Eurasian Nightjar 1 23 May 2019 Oree Efroni Naor
 
Kibbutz Gezer
Thrush/Common Nightingale 4 18 May 2019 מנחם אדר
 
4 המאה ועשרים, ראשון לציון, מחוז המרכז, IL (31.978, 34.748)
179 Barred Warbler 1 13 May 2019 igal siman tov
 
Ha-Gefen Street, Oranit (32.137, 34.988)
180 Lesser Black-backed Gull 1 12 May 2019 Yoav Perlman
 
IL (32.405, 34.863)
181 Cory's Shearwater 1 12 May 2019 Yoav Perlman
 
IL (32.405, 34.863)
182 Namaqua Dove 1 11 May 2019 Asaf Sasson
 
183 Corn Crake 1 10 May 2019 Yoav Perlman
 
tern sp. 1 9 May 2019 Eliza Wein
 
IL-Central District-Palmachim (31.9259,34.6978)
184 Rosy Starling 1 8 May 2019 Asaf Sasson
 
185 Common Cuckoo 1 8 May 2019 Sarah Williamson N
 
Weizmann Institute Of Science, Rehovot, Israel
186 Marsh Warbler 1 8 May 2019 Yoav Perlman N
 
187 Gadwall 1 4 May 2019 Eldad Maymon
 
Buteo sp. 1 1 May 2019 Hadass Katz sade chen
 
IL (32.237, 34.841)
188 Great Snipe 1 1 May 2019 Yoav Perlman N
 
Hippolais sp. 1 30 Apr 2019 Ilan Moriya
 
אגני החדרה שורק 1 בריכות השיפדן
189 Black-headed Bunting 1 29 Apr 2019 chen rozen N
 
ראשון לציון, מחוז המרכז, IL (31.961, 34.763)
190 Red-footed Falcon 1 27 Apr 2019 Yoav Perlman N
 
Mazkeret Batya home
gull sp. 3 27 Apr 2019 Shlomi Levi
 
191 Parasitic Jaeger 4 26 Apr 2019 Jonathan Meyrav N
 
192 Little Tern 2 26 Apr 2019 Jonathan Meyrav
 
193 Gull-billed Tern 2 26 Apr 2019 Jonathan Meyrav
 
194 Sandwich Tern 5 26 Apr 2019 Jonathan Meyrav
 
195 White Wagtail 1 26 Apr 2019 Jonathan Meyrav
 
196 Moustached Warbler 1 25 Apr 2019 Peter Geffen
 
HaShlosha Stream, IL (31.844, 34.857)
197 Red-throated Pipit 1 23 Apr 2019 Yoav Perlman
 
198 Baillon's Crake 1 23 Apr 2019 chen rozen
 
199 Rock Martin 1 23 Apr 2019 Tzoor M
 
Hagvaot Hadromiot, Modi'in-Maccabim-Re'ut, Center District, IL (31.877, 35.015)
200 Water Pipit 1 23 Apr 2019 Tzoor M
 
Hagvaot Hadromiot, Modi'in-Maccabim-Re'ut, Center District, IL (31.877, 35.015)
Larus sp. 1 23 Apr 2019 Tatyana Korzhitskaya
 
Yerushalaim Beach
201 European Pied Flycatcher 1 22 Apr 2019 Yoav Perlman
 
gull/tern sp. 2 22 Apr 2019 Lionel Xavier Horn N
 
21 HaTayelet, Rishon LeTsiyon, Center District, IL (31.998, 34.732)
storm-petrel sp. 1 22 Apr 2019 chen rozen N
 
202 Yelkouan Shearwater 2 22 Apr 2019 chen rozen
 
shearwater sp. 2 22 Apr 2019 Piki Ish-Shalom
 
203 Slender-billed Gull 20 21 Apr 2019 Ilan Moriya
 
⁨IL-מחוז מרכז-פלמחים⁩ (31.9228,34.6936)
204 Northern Gannet 1 21 Apr 2019 Ilan Moriya
 
⁨IL-מחוז מרכז-פלמחים⁩ (31.9228,34.6936)
205 Semicollared Flycatcher 1 17 Apr 2019 chen rozen
 
Rishon LeTzion
206 Common Chiffchaff 1 16 Apr 2019 Oded Ovadia
 
European Pied/Collared/Semicollared Flycatcher 1 16 Apr 2019 Oded Ovadia
 
207 Common Quail 1 15 Apr 2019 Oree Efroni Naor
 
208 Trumpeter Finch 1 15 Apr 2019 Oree Efroni Naor P
 
209 Jack Snipe 1 15 Apr 2019 Yoav Perlman
 
Common/Long-legged Buzzard 1 12 Apr 2019 Noga Steinmetz N
 
נחל בית עריף
Passer sp. 1 10 Apr 2019 Lionel Xavier Horn
 
1, Center District, IL (31.892, 34.941)
210 Bluethroat 1 10 Apr 2019 Yoav Perlman
 
211 Meadow Pipit 2 9 Apr 2019 Dan Alon
 
411, מחוז המרכז, IL (31.823, 34.889)
212 Subalpine Warbler 1 6 Apr 2019 Piki Ish-Shalom
 
4311, מחוז המרכז, IL (31.925, פלמחים 34.699)
Lesser/Greater Spotted Eagle 1 5 Apr 2019 Stefan Greif
 
213 European Stonechat 1 5 Apr 2019 Tamir Siman-Tov
 
214 Cyprus Wheatear 1 5 Apr 2019 Tamir Siman-Tov
 
Phylloscopus sp. 1 4 Apr 2019 Ilan Moriya
 
גבעת התור נס ציונה
215 Little Swift 1 3 Apr 2019 Gerard Troost N
 
IL-Centrum-Terminal 3 (32,0000,34,8702)
216 Black-headed Gull 1 3 Apr 2019 Oree Efroni Naor
 
217 Caspian Gull 3 3 Apr 2019 Yoav Perlman
 
Palmachim beach reserve שמורה מוצעת חוף פלמחים
218 Song Thrush 1 2 Apr 2019 Yoav Perlman
 
219 Eurasian Penduline-Tit 1 1 Apr 2019 Yoav Perlman
 
220 Tufted Duck 3 1 Apr 2019 Yoav Perlman
 
221 Eared Grebe 6 1 Apr 2019 Yoav Perlman
 
222 Hen Harrier 1 22 Mar 2019 TULY MALEK
 
Unnamed Road, Center District, IL (32.004, 34.97)
223 Greater Flamingo 1 21 Mar 2019 Gautam Apte
 
UA90 TLV approach
224 Common Chaffinch 14 19 Mar 2019 Peter Geffen
 
גני יוחנן - שדות
225 Black Redstart 2 18 Mar 2019 Avner Rinot
 
10 כלנית, כרמי יוסף, מחוז המרכז, IL (31.848, 34.92)
226 Wood Lark 1 18 Mar 2019 David Raved
 
בפטיסטים בייסבול, IL (32.112, 34.912)
227 Finsch's Wheatear 1 15 Mar 2019 TULY MALEK
 
נחל בית עריף
228 European Starling 3 13 Mar 2019 Rosemary Spreha
 
Hotel Seasons Netanya Israel
229 Redwing 1 12 Mar 2019 Jonathan Meyrav N
 
230 Eurasian Siskin 2 11 Mar 2019 Yoav Perlman
 
231 Common Crane 150 10 Mar 2019 Piki Ish-Shalom
 
חולדה, מחוז המרכז, IL (31.834, 34.882)
Hen/Northern Harrier 1 6 Mar 2019 Hadass Katz sade chen
 
Unnamed Road, Center District, IL (32.22, 34.856)
232 Pallas's Gull 1 5 Mar 2019 Ilan Moriya
 
⁨IL-מחוז מרכז-פלמחים⁩ (31.9228,34.6935)
233 Eurasian Skylark 16 2 Mar 2019 Yoav Perlman
 
234 Greater Spotted Eagle 2 1 Mar 2019 David Raved
 
המעפיל בריכות , IL (32.372, 34.981)
235 Eurasian Oystercatcher 1 1 Mar 2019 Ilan Moriya
 
⁨IL-מחוז מרכז-פלמחים⁩ (31.9228,34.6936)
old world vulture sp. 1 1 Mar 2019 Judy Kaufman
 
236 Common Pochard 5 27 Feb 2019 John Haddix
 
237 White-headed Duck 5 27 Feb 2019 John Haddix
 
238 Desert Wheatear 1 25 Feb 2019 Micha Mandel P
 
Gaash Fields
239 Northern Pintail 6 25 Feb 2019 Tzoor M
 
240 Rook 1 25 Feb 2019 Tzoor M
 
241 Citrine Wagtail 3 23 Feb 2019 chen rozen
 
242 Eurasian Wigeon 2 23 Feb 2019 Dan Alon
 
243 Great Crested Grebe 1 23 Feb 2019 Dan Alon
 
244 Brambling 2 22 Feb 2019 Avner Rinot
 
10 כלנית, כרמי יוסף, מחוז המרכז, IL (31.848, 34.92)
245 Syrian Serin 3 21 Feb 2019 Klil Zaitlin N
 
נחל ענבה, מודיעין מכבים רעות, מחוז המרכז, IL (31.9, 34.987)
246 Common Shelduck 25 20 Feb 2019 Yoav Golan
 
247 Marbled Teal 1 20 Feb 2019 Yoav Golan
 
248 European Golden-Plover 24 20 Feb 2019 Yoav Golan N
 
249 Northern Lapwing 2 9 Feb 2019 David Raved
 
פארק אפק שדות צפוניים, מחוז המרכז, IL (32.11, 34.929)
250 Siberian Stonechat 1 9 Feb 2019 David Raved N
 
פארק אפק פיה צפון מערבית, מחוז המרכז, IL (32.109, 34.933)
251 Common Rosefinch 1 8 Feb 2019 Yoav Perlman N
 
252 Hawfinch 2 7 Feb 2019 Yoav Perlman
 
81 HaErez Street, Kfar HaNagid, Center District, IL (31.887, 34.754)
parakeet sp. 4 2 Feb 2019 Avishay Noam
 
49 Nili Street, Ra'anana, Center District, IL (32.174, 34.886)
crow sp. 1 2 Feb 2019 SPNI Exports
 
חצר אדר 4 ראשון לציון
253 Great Bittern 1 2 Feb 2019 Dan Alon
 
Accipiter sp. 1 1 Feb 2019 איתן זיימן
 
אגמון חפר
Graylag Goose (Domestic type) 1 31 Jan 2019 הגינה המאפשרת תיכונית רעים חולון
 
⁨רחוב נחמיה 13⁩, ⁨חולון⁩ ⁨IL⁩-⁨מחוז תל אביב⁩ (32.0160,34.7964)
254 Dunnock 5 29 Jan 2019 אלה וולפסון
 
שביל ישראל, מחוז המרכז, IL (32.106, 34.931)
wagtail sp. 1 28 Jan 2019 Moshe Gamliel
 
8 ההדרים, כפר מעש, מחוז המרכז, IL (32.06, 34.889)
European/Siberian Stonechat 3 27 Jan 2019 Tair Parnes
 
Apus sp. 20 26 Jan 2019 SPNI Exports
 
שביל הגבעות הדרומיות, Shvil Giv'at ha-Rakafot, Modi'in-Maccabim-Re'ut, ישראל
255 Reed Bunting 5 26 Jan 2019 Ori Davidor
 
⁨IL-מחוז מרכז⁩ (32.3736,34.9382)
Aquila sp. 1 25 Jan 2019 Haim Ben zvi
 
⁨רחוב אורן 30⁩, ⁨מגשימים⁩ ⁨IL⁩-⁨מחוז מרכז⁩ (32.0443,34.9001)
harrier sp. 1 25 Jan 2019 Nachman Bones
 
256 Audouin's Gull 1 15 Jan 2019 Ilan Moriya N
 
פלמחים חוף צפוני
257 American Pipit 1 11 Jan 2019 Oree Efroni Naor P
 
258 Yellow-browed Warbler 1 10 Jan 2019 Oree Efroni Naor N
 
259 Little Gull 1 8 Jan 2019 Piki Ish-Shalom
 
Palmahim Beach
260 Short-eared Owl 1 5 Jan 2019 Piki Ish-Shalom
 
Hulda lawn
261 Mediterranean Gull 1 3 Jan 2019 Ilan Moriya
 
jaeger sp. 1 21 Dec 2018 Piki Ish-Shalom
 
Palmahim Beach
Northern Shoveler x Mallard (hybrid) 1 9 Dec 2018 Noam Markus P
 
262 Black-bellied Plover 10 8 Dec 2018 Yoav Barak
 
חוף צפוני עכו
263 Ruddy Turnstone 5 8 Dec 2018 Yoav Barak
 
חוף צפוני עכו
264 Pied Avocet 1 8 Dec 2018 Yohay Wasserlauf
 
Eurasian/Oriental Skylark 1 1 Dec 2018 Yoav Perlman N
 
265 Imperial Eagle 1 30 Nov 2018 rony livne
 
266 Common Wood-Pigeon 15 24 Nov 2018 Piki Ish-Shalom
 
267 Isabelline Shrike 1 9 Nov 2018 Asaf Sasson N
 
Hefer valley
268 Richard's Pipit 1 9 Nov 2018 Shlomi Segall
 
shorebird sp. 15 3 Nov 2018 שגיא ציקוראל
 
(32.372, 34.938)
269 Greater White-fronted Goose 1 3 Nov 2018 Rei Segali N
 
Food Forest Kidron, קדרון, מחוז המרכז, IL (31.815, 34.792)
270 Lesser Short-toed Lark 2 31 Oct 2018 Tamir Siman-Tov P
 
271 Eurasian Woodcock 1 31 Oct 2018 Yoav Perlman
 
272 Hume's Warbler 1 27 Oct 2018 Yoav Perlman N
 
273 Buff-breasted Sandpiper 1 26 Oct 2018 Oree Efroni Naor N
 
274 Merlin 1 26 Oct 2018 Shlomi Segall
 
275 Oriental Skylark 1 25 Oct 2018 צבי הרץ N
 
Calidris sp. 1 25 Oct 2018 Giora Leitner
 
276 Calandra Lark 1 25 Oct 2018 David Kotter N
 
lark sp. 1 25 Oct 2018 Rami Derech
 
277 Red-breasted Flycatcher 1 21 Oct 2018 Yohay Wasserlauf N
 
278 Eurasian Griffon 1 19 Oct 2018 Gideon Vaadia
 
hawk sp. 2 12 Oct 2018 Peter Geffen
 
home (31.856, 34.836)
279 Olive-backed Pipit 1 9 Oct 2018 Yoav Perlman N
 
pratincole sp. 1 7 Oct 2018 David Raved
 
גן לאומי ירקון עמדה, המרכז, IL (32.105, 34.931)
eagle sp. 2 6 Oct 2018 Peter Geffen
 
home (31.856, 34.836)
diurnal raptor sp. 2 6 Oct 2018 Lior Eshdat
 
280 Black-winged Pratincole 1 1 Oct 2018 Klil Zaitlin N
 
281 Red-necked Phalarope 1 20 Sep 2018 chen rozen N
 
golden-plover sp. 5 15 Sep 2018 Piki Ish-Shalom
 
282 Sanderling 1 17 Aug 2018 Piki Ish-Shalom
 
Palmahim Beach
Marsh Warbler/Eurasian Reed Warbler 20 9 Jun 2018 Dan Alon
 
411, מחוז המרכז, IL (31.824, 34.888)
Locustella sp. 1 10 May 2018 David Raved
 
283 Whimbrel 1 27 Apr 2018 Piki Ish-Shalom
 
Palmahim Beach
nightjar sp. X 24 Mar 2018 Raino Kinnunen N
 
Israel, 6 tie
284 Cyprus Warbler 1 7 Mar 2018 Tamir Siman-Tov P
 
285 Pomarine Jaeger 2 28 Feb 2018 Piki Ish-Shalom
 
ים תיכון מרכז
286 Nanday Parakeet 3 31 Dec 2017 Ilan Moriya N
 
287 Stock Dove 1 13 Dec 2017 Judy Kaufman N
 
288 Leach's Storm-Petrel 1 8 Dec 2017 Ilan Moriya N
 
פלמחים חוף צפוני
289 Red-breasted Merganser 2 7 Dec 2017 Ilan Moriya N
 
290 Brown-necked Raven X 12 Nov 2017 Gary Swant
 
291 Mistle Thrush 1 4 Nov 2017 Piki Ish-Shalom
 
292 Little Bunting 1 3 Nov 2017 Niv Bessor
 
heron sp. 12 23 Sep 2017 shay cahani
 
293 Western Swamphen 1 22 Sep 2017 Philip Goldstein
 
294 Olive-tree Warbler 1 13 May 2017 SPNI Exports
 
Modiin hills
295 Eurasian Crag-Martin 1 6 May 2017 Yohay Wasserlauf
 
296 Blyth's Pipit 1 15 Apr 2017 Ori Davidor N
 
rail/crake sp. 1 10 Apr 2017 Oree Efroni Naor
 
house-martin sp. 10 10 Apr 2017 Yohay Wasserlauf
 
297 Graylag Goose 1 7 Dec 2016 rony livne N
 
298 Eurasian Dotterel 5 26 Nov 2016 Ilan Moriya P
 
299 Ruddy Shelduck 6 26 Nov 2016 Micha Mandel N
 
300 Horned Grebe 1 12 Nov 2016 David Raved N
 
cormorant sp. 20 26 Sep 2016 SPNI Exports N
 
בריכות עין החורש
301 Red Knot 1 3 Sep 2016 Ilan Moriya P
 
snipe sp. 1 13 May 2016 igal siman tov N
 
מושב בית עריף
302 White-throated Robin 1 21 Apr 2016 SPNI Exports
 
Modiin hills
303 Broad-billed Sandpiper X 29 Mar 2016 Oz Horine N
 
Israel
304 Alexandrine Parakeet 2 8 Feb 2016 Vicki Schwartz N
 
IL-Central District-Givat Hakibbutzim - Ayalon Institute - 31.9167x34.8101 - Feb 9, 2016, 12:03 AM
305 Sooty Shearwater X 25 Jan 2016 Oz Horine
 
Israel
306 Common Waxbill 1 12 Aug 2015 Itamar Donitza N
 
pigeon/dove sp. 1 28 Apr 2015 Anonymous eBirder N
 
Highway 1, Jerualem - Tel Aviv
finch sp. 1 26 Apr 2015 Anonymous eBirder
 
307 Caspian Tern 2 16 Mar 2015 Christian Hagenlocher
 
Hotel Netanya
308 Mew Gull 2 19 Dec 2014 Gal Marinov
 
309 Eurasian Wren 1 15 Dec 2014 itay shimshon
 
310 Fieldfare 7 28 Nov 2014 David Raved N
 
גבעת השלושה
311 African Sacred Ibis 1 8 Aug 2014 Yoav Perlman P
 
אשדוד
312 Upcher's Warbler 1 9 May 2014 David Raved N
 
313 Sociable Lapwing 1 1 Nov 2013 Oree Efroni Naor N
 
314 Lesser Sand-Plover 1 26 Jul 2013 SPNI Exports N
 
Ficedula sp. 1 22 Apr 2013 Ben Winger N
 
Zoo, Petah Tiqwa, Israel
315 Greater Painted-Snipe 1 25 Sep 2011 Yoav Perlman P
 
המעפיל
316 Black Tern 9 10 May 2011 chen rozen N
 
317 Cinereous Bunting 1 8 Apr 2011 Judy Kaufman N
 
Migdal Zedek
318 Bar-tailed Godwit 1 18 Sep 2010 Yohay Wasserlauf P
 
319 Red-crested Pochard 1 31 Jan 2009 chen rozen
 
Ma'abarot Fishponds
320 White-tailed Lapwing 1 7 Oct 2007 נתנאל ירקוני N
 
נען בריכות חמצון
321 Tundra Swan 1 1 Dec 2004 rony livne P
 
Omez
322 Mute Swan 1 15 Dec 2002 rony livne N
 
Ashdod ponds
323 Gray-headed Swamphen 1 12 Sep 1996 Markus Deutsch N
 
Rishon sewage
Collared/Black-winged Pratincole 30 9 Sep 1984 Andy Butler N
 
Kfar Qasem
324 Cape Teal X 17 May 1982 Oz Horine
 
Shifdan
325 Terek Sandpiper X 8 Aug 1981 Oz Horine
 
Shifdan
Sensitive Species (date, location, and observer information is restricted)
326 Golden Eagle 1
 
Location Obscured
327 Bonelli's Eagle 1
 
Location Obscured
328 Lanner Falcon 1
 
Location Obscured