Change location Change location
All years

Czech Republic

Sightings

Observations - Last seen - Sorted by Date descending

  1. 1.
    # 2
    Petr Soukal
    Praha: Ďáblice, Hlavní město Praha
  2. 2.
    # 2
    Petr Soukal
    Praha: Ďáblice, Hlavní město Praha
  3. 3.
    # 1
    Petr Soukal
    Praha: Ďáblice, Hlavní město Praha
  4. 4.
    # 1
    Petr Soukal
    Praha: Ďáblice, Hlavní město Praha
  5. 5.
    # 1
    Petr Podzemný
    Studená, Brno, Jihomoravský kraj, CZ (49,222, 16,63), Jihomoravský kraj
  6. 6.
    # 5
    Honza Grünwald
    Polní louže Tuklaty, Středočeský kraj
  7. 7.
    # 11
    Honza Grünwald
    Polní louže Tuklaty, Středočeský kraj
  8. 8.
    # 1
    Honza Grünwald
    Polní louže Tuklaty, Středočeský kraj
  9. 9.
    # 8
    František Straka
    Okolí potoka Loučka, Lesnice, Olomoucký kraj, CZ (49,881, 16,937), Olomoucký kraj
  10. 10.
    # 1
    František Straka
    Okolí potoka Loučka, Lesnice, Olomoucký kraj, CZ (49,881, 16,937), Olomoucký kraj
  11. 11.
    # 2
    František Straka
    Okolí potoka Loučka, Lesnice, Olomoucký kraj, CZ (49,881, 16,937), Olomoucký kraj
  12. 12.
    # 1
    Marek Brabec
    Brno--Moje okno, Jihomoravský kraj
  13. 13.
    # 3
    Milena Soukupova
    Na Vrchach CZ-Středočeský (50,0339,14,7425), Středočeský kraj
  14. 14.
    # 2
    Milena Soukupova
    Na Vrchach CZ-Středočeský (50,0339,14,7425), Středočeský kraj
  15. 15.
    # 1
    Milena Soukupova
    Na Vrchach CZ-Středočeský (50,0339,14,7425), Středočeský kraj
  16. 16.
    # 1
    Milena Soukupova
    Na Vrchach CZ-Středočeský (50,0339,14,7425), Středočeský kraj
  17. 17.
    # 3
    Milena Soukupova
    Na Vrchach CZ-Středočeský (50,0339,14,7425), Středočeský kraj
  18. 18.
    # 2
    Milena Soukupova
    Na Vrchach CZ-Středočeský (50,0339,14,7425), Středočeský kraj
  19. 19.
    # 1
    Milena Soukupova
    Na Vrchach CZ-Středočeský (50,0339,14,7425), Středočeský kraj
  20. 20.
    # 23
    Milena Soukupova
    Na Vrchach CZ-Středočeský (50,0339,14,7425), Středočeský kraj
  21. 21.
    # 3
    Milena Soukupova
    Na Vrchach CZ-Středočeský (50,0339,14,7425), Středočeský kraj
  22. 22.
    # 2
    Milena Soukupova
    Na Vrchach CZ-Středočeský (50,0339,14,7425), Středočeský kraj
  23. 23.
    # 4
    Milena Soukupova
    Na Vrchach CZ-Středočeský (50,0339,14,7425), Středočeský kraj
  24. 24.
    # 1
    Milena Soukupova
    Na Vrchach CZ-Středočeský (50,0339,14,7425), Středočeský kraj
  25. 25.
    # 1
    Milena Soukupova
    Na Vrchach CZ-Středočeský (50,0339,14,7425), Středočeský kraj
  26. 26.
    # 6
    Milena Soukupova
    Na Vrchach CZ-Středočeský (50,0339,14,7425), Středočeský kraj
  27. 27.
    # 1
    Ondřej Kulhánek
    Borotice, Středočeský kraj
  28. 28.
    # 1
    Ondřej Kulhánek
    Borotice, Středočeský kraj
  29. 29.
    # 4
    Ondřej Kulhánek
    Borotice, Středočeský kraj
  30. 30.
    # 1
    Ondřej Kulhánek
    Borotice, Středočeský kraj
  31. 31.
    # 18
    Ondřej Kulhánek
    Borotice, Středočeský kraj
  32. 32.
    # 2
    Ondřej Kulhánek
    Borotice, Středočeský kraj
  33. 33.
    # 1
    Ondřej Kulhánek
    Borotice, Středočeský kraj
  34. 34.
    # 1
    Ondřej Kulhánek
    Borotice, Středočeský kraj
  35. 35.
    # 2
    Ondřej Kulhánek
    Borotice, Středočeský kraj
  36. 36.
    # 3
    Ondřej Kulhánek
    Borotice, Středočeský kraj
  37. 37.
    # 2
    Ondřej Kulhánek
    Borotice, Středočeský kraj
  38. 38.
    # 1
    Honza Grünwald
    Mokřad u Tlustovous, Středočeský kraj
  39. 39.
    # 2
    Honza Grünwald
    Mokřad u Tlustovous, Středočeský kraj
  40. 40.
    # 2
    Honza Grünwald
    Mokřad u Tlustovous, Středočeský kraj
  41. 41.
    # 2
    Honza Grünwald
    Mokřad u Tlustovous, Středočeský kraj
  42. 42.
    # 1
    Honza Grünwald
    Mokřad u Tlustovous, Středočeský kraj
  43. 43.
    # 1
    Honza Grünwald
    Mokřad u Tlustovous, Středočeský kraj
  44. 44.
  45. 45.
  46. 46.
  47. 47.
  48. 48.
  49. 49.
  50. 50.
  51. 51.
  52. 52.
  53. 53.
  54. 54.
  55. 55.
  56. 56.
  57. 57.
  58. 58.
    # 2
    Radek Papranec
    Rybník Blatno, Ústecký kraj
  59. 59.
    # 2
    Petr Soukal
    Praha: Ďáblice, Hlavní město Praha
  60. 60.
  61. 61.
  62. 62.
    # 4
    Radek Papranec
    Krtský rybník, Středočeský kraj
  63. 63.
    # 6
    Radek Papranec
    Krtský rybník, Středočeský kraj
  64. 64.
    # 1
    Radek Papranec
    Krtský rybník, Středočeský kraj
  65. 65.
    # 1
    Jiří Rohlena
    Unnamed Road, Chyjice, Královéhradecký kraj, CZ (50,376, 15,287), Královéhradecký kraj
  66. Marsh/Willow Tit

    # 1
    Tom E. Steuter
    Korečnický mlýn a okolí, Plzeňský kraj
  67. 66.
    # 10
    Tom E. Steuter
    Korečnický mlýn a okolí, Plzeňský kraj
  68. 67.
    # 2
    Tom E. Steuter
    Korečnický mlýn a okolí, Plzeňský kraj
  69. Eurasian/Short-toed Treecreeper

    # 1
    Tom E. Steuter
    Korečnický mlýn a okolí, Plzeňský kraj
  70. 68.
    # 3
    Tom E. Steuter
    Korečnický mlýn a okolí, Plzeňský kraj
  71. House/Eurasian Tree Sparrow

    # 1
    Petr Soukal
    FZU, Hlavní město Praha
  72. 69.
    # 2
    Jiří Rohlena
    32757, Kovač, Královéhradecký kraj, CZ (50,386, 15,455), Královéhradecký kraj
  73. 70.
    # 5
    Jiří Rohlena
    32757, Kovač, Královéhradecký kraj, CZ (50,386, 15,455), Královéhradecký kraj
  74. 71.
    # 2
    Jiří Rohlena
    Kovač, Královéhradecký kraj, CZ (50,397, 15,459), Královéhradecký kraj
  75. 72.
    # 1
    Richard Selix
    zahrada, Úvaly, Středočeský kraj
  76. 73.
    # X
    Marek Brabec
    Přírodní park Čeřínek, Kraj Vysočina
  77. 74.
    # 2
    Viktor Hajer
    Samechov, Středočeský kraj
  78. 75.
    # 1
    Viktor Hajer
    Samechov, Středočeský kraj
  79. 76.
    # 4
    Viktor Hajer
    Samechov, Středočeský kraj
  80. 77.
    # 1
    Viktor Hajer
    Samechov, Středočeský kraj
  81. 78.
    # 1
    Radek Papranec
    Štiřín, Středočeský kraj
  82. 79.
    # 1
    Radek Papranec
    Štiřín, Středočeský kraj
  83. 80.
    # 2
    Radek Papranec
    Štiřín, Středočeský kraj
  84. 81.
    # 1
    Petr Soukal
    FZU, Hlavní město Praha
  85. 82.
    # 1
    Ondřej Antonín Mareš
    Deštné, Moravskoslezský kraj
  86. 83.
  87. 84.
  88. 85.
  89. 86.
  90. 87.
    # 1
    František Kopecký
    PP Trhovokamenické rybníky (CR), Pardubický kraj
  91. 88.
    # 1
    František Kopecký
    PP Trhovokamenické rybníky (CR), Pardubický kraj
  92. 89.
    # 4
    Inga Freiberga
    České Budějovice, Jihočeský kraj, CZ (48.982, 14.44), Jihočeský kraj
  93. 90.
  94. 91.
  95. 92.
  96. 93.
  97. 94.
  98. 95.
  99. 96.
  100. Dendrocopos sp.

    # 2
    Tom E. Steuter
    Hrad Libštejn a okolí, Plzeňský kraj
  101. small falcon sp.

    # 1
    Tom E. Steuter
    Hrad Libštejn a okolí, Plzeňský kraj
  102. diurnal raptor sp.

    # 1
    Tom E. Steuter
    Hrad Libštejn a okolí, Plzeňský kraj
  103. 97.
    # 5
    Tom E. Steuter
    Hrad Libštejn a okolí, Plzeňský kraj
  104. 98.
    # 1
    Tom E. Steuter
    Hrad Libštejn a okolí, Plzeňský kraj
  105. 99.
    # 2
    Tom E. Steuter
    Hrad Libštejn a okolí, Plzeňský kraj
  106. 100.
    # 3
    Tom E. Steuter
    Hrad Libštejn a okolí, Plzeňský kraj
  107. 101.
    # 1
    Tom E. Steuter
    Hrad Libštejn a okolí, Plzeňský kraj
  108. 102.
  109. 103.
  110. 104.
  111. 105.
  112. 106.
  113. 107.
  114. 108.
  115. 109.
  116. 110.
  117. 111.
  118. 112.
  119. 113.
  120. 114.
  121. 115.
    # 1
    František Kopecký
    Svratka (ZR), Kraj Vysočina
  122. 116.
    # 1
    František Kopecký
    Svratka (ZR), Kraj Vysočina
  123. 117.
  124. 118.
  125. redstart sp.

    # 1
    Robert König
    Šafránka, Rozdrojovice, Jihomoravský kraj
  126. 119.
  127. 120.
  128. 121.
  129. 122.
    # 3
    Lukáš Brezniak
    Hranice, Olomoucký kraj, CZ (49,568, 17,712), Olomoucký kraj
  130. 123.
  131. 124.
    # 1
    Ivo Konopasek
    Trojska lavka, Hlavní město Praha
  132. 125.
    # 10
    Pavel Kunetek
    Oldřichov, řeka Bečva a pískovny, Olomoucký kraj
  133. 126.
    # 1
    Jura Lehký
    Velké Karlovice -Podťaté, Zlínský kraj, CZ (49,351, 18,361), Zlínský kraj
  134. 127.
    # 1
    Jura Lehký
    Velké Karlovice -Podťaté, Zlínský kraj, CZ (49,351, 18,361), Zlínský kraj
  135. 128.
  136. 129.
    # 1
    Petr Podzemný
    Rácov, Kraj Vysočina, CZ (49,282, 15,393), Kraj Vysočina
  137. Yellow-legged/Caspian Gull

  138. 130.
    # 14
    Petr Podzemný
    Rácov, Kraj Vysočina, CZ (49,282, 15,393), Kraj Vysočina
  139. 131.
  140. 132.
  141. 133.
  142. 134.
  143. 135.
    # 1
    Petr Podzemný
    Rácov, Kraj Vysočina, CZ (49,282, 15,393), Kraj Vysočina
  144. 136.
    # 1
    Marie Hejsková Pekárková
    Autobusové nádraží, Břeclav, Jihomoravský kraj
  145. Mallard (Domestic type)

  146. 137.
  147. 138.
  148. 139.
  149. 140.
  150. Carrion/Hooded Crow

    # 1
    Zdenek Vales
    zahrada, Řevnice, Středočeský kraj
  151. 141.
  152. 142.
    # 1
    František Kopecký
    NPR Slanisko u Nesytu (BV), Jihomoravský kraj
  153. 143.
    # 1
    František Kopecký
    NPR Slanisko u Nesytu (BV), Jihomoravský kraj
  154. passerine sp.

    # 3
    Robert König
    Rozdrojovice, Jihomoravský kraj, CZ (49,255, 16,504), Jihomoravský kraj
  155. 144.
    # 1
    František Kopecký
    r. Nesyt (BV), Jihomoravský kraj
  156. 145.
    # 1
    František Kopecký
    Hlohovecký r. (BV), Jihomoravský kraj
  157. 146.
    # 20
    František Kopecký
    Hlohovecký r. (BV), Jihomoravský kraj
  158. 147.
    # 4
    František Kopecký
    Hlohovecký r. (BV), Jihomoravský kraj
  159. 148.
    # 2
    Jaroslav Vaněk
    Les Království. Kohoutov (Kohoutov), Královéhradecký kraj
  160. 149.
    # 2
    Honza Grünwald
    Teplárenská, Malešice, Hlavní město Praha
  161. owl sp.

    # 1
    Petr Soukal
    woodcock hour Q002, Středočeský kraj
  162. 150.
    # 1
    Joel Brown
    Podskalí 157, Hluboká nad Vltavou CZ-South Bohemia (49.0496,14.4409), Jihočeský kraj
  163. 151.
  164. 152.
    # X
    Jiří Rohlena
    Česká Čermná, Královéhradecký kraj, CZ (50,373, 16,222), Královéhradecký kraj
  165. 153.
    # X
    Jiří Rohlena
    Česká Čermná, Královéhradecký kraj, CZ (50,373, 16,222), Královéhradecký kraj
  166. 154.
    # X
    Jiří Rohlena
    Česká Čermná, Královéhradecký kraj, CZ (50,373, 16,222), Královéhradecký kraj
  167. Acrocephalus sp.

    # 1
    Tom E. Steuter
    Lahovičky-soutok, Hlavní město Praha
  168. 155.
    # 1
    Jiri Silha
    Blahotický rybník, Slaný CZ-Central Bohemia 50.23622, 14.12333, Středočeský kraj
  169. 156.
    # 1
    Aleš Prágr
    Nivly pod Prašnicou, Jihomoravský kraj
  170. 157.
  171. Sylvia sp.

  172. 158.
    # 1
    Tomáš Grim
    Bochoř - pole, Olomoucký kraj
  173. 159.
  174. Larus sp.

  175. 160.
  176. Sterna sp.

  177. 161.
    # 1
    Miroslav Jelinek
    U Nové louky, Cholupice, Hlavní město Praha
  178. 162.
  179. Muscovy Duck (Domestic type)

  180. 163.
  181. 164.
    # 4
    Jakub Lachman
    cesta - Luční bouda, Výrovka, Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
  182. 165.
    # 8
    Jakub Lachman
    cesta - Luční bouda, Výrovka, Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
  183. 166.
  184. Phylloscopus sp.

  185. 167.
    # 1
    František Kopecký
    Jaroměř - letiště (NA), Královéhradecký kraj
  186. 168.
    # 1
    Miroslava Horáková
    Městské lesy Karlovy Vary, Karlovarský kraj
  187. 169.
    # 2
    Marie Hejsková Pekárková
    Kostice - rybník, Jihomoravský kraj
  188. 170.
  189. 171.
  190. 172.
  191. 173.
  192. 174.
  193. 175.
    # 1
    Radek Ošlejšek
    Suchý, Jihomoravský kraj
  194. 176.
    # 1
    Jan Studecký
    polní louže, Bochoř, Olomoucký kraj
  195. pigeon/dove sp.

    # 3
    Petr Soukal
    vrchbela 006, Středočeský kraj
  196. 177.
    # 1
    Petr Soukal
    vrchbela 006, Středočeský kraj
  197. bird sp.

    # 1
    Petr Soukal
    000 SCRU, Středočeský kraj
  198. woodpecker sp.

    # 1
    Petr Soukal
    000 Kokorinsko, Středočeský kraj
  199. Goldcrest/Common Firecrest

    # 1
    Milena Soukupova
    Smiřických 1, Škvorec CZ-Středočeský (50.0460,14.7338), Středočeský kraj
  200. crow/raven sp.

    # 2
    Robert König
    Unnamed Road, Jihomoravský kraj, CZ (49,255, 16,489), Jihomoravský kraj
  201. 178.
    # 1
    František Kopecký
    PR Meandry Svratky u Milov (ZR), Kraj Vysočina
  202. 179.
    # 2
    David Knobloch
    Žízníkov, Česká Lípa, Liberecký kraj, CZ (50,666, 14,589), Liberecký kraj
  203. 180.
  204. 181.
  205. Thrush/Common Nightingale

    # 1
    Jan Studecký
    polní louže, Bochoř, Olomoucký kraj
  206. falcon sp.

    # 1
    Tom E. Steuter
    Vodní nádrž Suchomasty, Středočeský kraj
  207. 182.
    # 2
    Jiří Šafránek
    PR - Bochoř - Záříčí - pole, Olomoucký kraj
  208. 183.
    # 1
    Tomáš Oplocký
    Citov, Olomoucký kraj, CZ, Olomoucký kraj
  209. 184.
    # 2
    Veronika Švestková
    les a pole, Ždírec nad Doubravou, Kraj Vysočina
  210. 185.
  211. Columba sp.

    # 1
    Robert König
    Rozdrojovice, Jihomoravský kraj, CZ (49,255, 16,504), Jihomoravský kraj
  212. 186.
    # 3
    Matěj Tvarůžka
    Hněvošický háj, Moravskoslezský kraj
  213. 187.
  214. 188.
  215. 189.
    # 1
    Veronika Švestková
    Zahrada a okolí, Ždírec nad Doubravou, Kraj Vysočina
  216. Carrion x Hooded Crow (hybrid)

  217. 190.
  218. 191.
  219. 192.
    # 1
    Jiří Rohlena
    Vybráno automaticky, Královéhradecký kraj
  220. 193.
  221. thrush sp.

  222. eagle sp.

  223. 194.
  224. Marsh Warbler/Eurasian Reed Warbler

  225. 195.
  226. 196.
  227. 197.
  228. 198.
  229. 199.
    # 1
    Tomáš Oplocký
    Čelčice CZ-Olomoucký, Olomoucký kraj
  230. 200.
  231. 201.
  232. Ciconia sp.

    # 1
    Juliana Bindasova
    Frýdlant, Liberecký kraj
  233. Parid sp.

  234. Accipiter sp.

    # 1
    Tomáš Suk
    Praha--Dalejský profil, Hlavní město Praha
  235. 202.
  236. 203.
    # 1
    Tomáš Oplocký
    Česká Lípa, Liberecký kraj, CZ, Liberecký kraj
  237. duck sp.

  238. 204.
  239. 205.
  240. gull sp.

  241. swallow sp.

  242. 206.
  243. 207.
  244. treecreeper sp.

    # 1
    Igor Uřinovský
    Srnkov, Libavá - Slavkov, Olomoucký kraj, CZ (49,581, 17,608), Olomoucký kraj
  245. 208.
    # 1
    Igor Uřinovský
    Černý potok, Libavá, Olomoucký kraj, CZ (49,59, 17,598), Olomoucký kraj
  246. 209.
  247. 210.
  248. harrier sp.

    # 1
    František Straka
    Okolí potoka Loučka, Lesnice, Olomoucký kraj, CZ (49,881, 16,937), Olomoucký kraj
  249. 211.
  250. finch sp.

    # 1
    Tom E. Steuter
    Smržovka-Sv. Michael a okolí, Liberecký kraj
  251. grebe sp.

  252. 212.
  253. 213.
  254. 214.
  255. Common x Black Redstart (hybrid)

    # 1
    Pavel Kunetek
    Slavíč, Olomoucký kraj
  256. 215.
  257. 216.
  258. Ficedula sp.

    # 1
    Michal Javůrek
    nádraží, Žihle, Plzeňský kraj
  259. 217.
  260. 218.
    # 1
    Jura Lehký
    Unnamed Road, Libavá, Olomoucký kraj, CZ (49,747, 17,652), Olomoucký kraj
  261. 219.
    # 1
    Jan Studecký
    pastvina u Divišova, Středočeský kraj, CZ (49,787, 14,896), Středočeský kraj
  262. 220.
  263. Herring/Yellow-legged Gull

    # 1
    Jan Cibulka
    Vršany, Ústecký kraj
  264. 221.
    # 1
    Hynek Koziol
    polní louže, Plechy, Olomoucký kraj
  265. Asio sp.

    # 1
    Jan Studecký
    Unnamed Road, Všetaty, Středočeský kraj, CZ (50,296, 14,556), Středočeský kraj
  266. 222.
    # 2
    Michal Staněk
    Čechovy sady, Olomouc CZ-Olomoucký 49.59218, 17.24445, Olomoucký kraj
  267. 223.
  268. 224.
    # 1
    Jiří Šafránek
    KM - Záříčí - pole a hnojiště S, Zlínský kraj
  269. 225.
  270. Muscicapid sp.

    # 3
    Tom E. Steuter
    PP Krňák-východ, Hlavní město Praha
  271. rail/crake sp.

    # 1
    Petr Soukal
    004 Slatina, Hlavní město Praha
  272. jay sp.

    # 1
    Petr Soukal
    woodcock hour Q002, Středočeský kraj
  273. Anser sp.

  274. Red/Black Kite

  275. 226.
    # 1
    Robert Dolezal
    Nesyt, Hlohovec, Jihomoravský kraj
  276. 227.
    # 2
    Robert Dolezal
    Mlýnský rybník, Lednice, Jihomoravský kraj
  277. 228.
    # 1
    Robert Dolezal
    Mlýnský rybník, Lednice, Jihomoravský kraj
  278. 229.
    # 1
    Jan Studecký
    Staropacké hory, Královéhradecký kraj
  279. 230.
  280. 231.
  281. 232.
    # 2
    Jura Lehký
    Bumbálka, Moravskoslezský kraj, CZ (49,399, 18,416), Moravskoslezský kraj
  282. 233.
    # 2
    Jaroslav Simek
    360 01, Hory CZ-Karlovarský 50.22152, 12.77312, Karlovarský kraj
  283. pipit sp.

    # 1
    Jiří Šafránek
    KM - Ludslavice - pole a hnojiště 1, Zlínský kraj
  284. 234.
    # 1
    Ondřej Boháč
    Dlouhá Loučka CZ-Olomoucký, Olomoucký kraj
  285. 235.
    # 1
    Ondřej Boháč
    Šumvald CZ-Olomoucký, Olomoucký kraj
  286. Great Spotted/Syrian Woodpecker

    # X
    Vojtěch Zmeškal
    PP Jezero, Jihomoravský kraj
  287. 236.
    # 2
    Ondřej Boháč
    Oskava (Bedřichov), CZ-Olomoucký, Olomoucký kraj
  288. 237.
  289. 238.
  290. Pallid/Montagu's Harrier

    # 1
    Karthik Thrikkadeeri
    Haklovy Dvory, Jihočeský kraj
  291. Willow Warbler/Common Chiffchaff

    # 5
    EndrMan CZ
    Dolany, Plzeňský kraj, CZ (49,479, 13,253), Plzeňský kraj
  292. 239.
    # 1
    Jan Studecký
    Hrabanovská černava, Středočeský kraj
  293. 240.
    # 1
    Gabi Uhrova
    Pískový rybník, Plzeňský kraj
  294. 241.
    # 1
    Karthik Thrikkadeeri
    Trail North from Novohaklovský rybník to Čejkovický rybník, Jihočeský kraj
  295. shorebird sp.

    # 7
    Petr Soukal
    CZJCJH: Frahelž (Láska S), Jihočeský kraj
  296. 242.
    # 1
    Aleš Prágr
    Klučovánky, Jihomoravský kraj
  297. 243.
  298. Tringa sp.

  299. 244.
  300. 245.
  301. 246.
  302. 247.
  303. 248.
    # 1
    Jan Studecký
    1. máje, Cerhenice, Středočeský kraj, CZ (50,067, 15,069), Středočeský kraj
  304. 249.
  305. 250.
  306. Emberiza sp.

    # X
    Vojtěch Zmeškal
    PP Jezero, Jihomoravský kraj
  307. Calidris sp.

    # 1
    Vojtěch Zmeškal
    Hrubé louky, Za rybníkem, Vláka, Jihomoravský kraj
  308. 251.
  309. 252.
  310. 253.
  311. 254.
    # 1
    Juliana Bindasova
    Frýdlant, Liberecký kraj
  312. 255.
    # 1
    Jaroslav Simek
    Klecany, Středočeský kraj
  313. large shorebird sp.

  314. Indian Peafowl (Domestic type)

    # 1
    Anonymous eBirder
    Praha: Ďáblický háj, Hlavní město Praha
  315. Turdus sp.

    # 1
    Gael Lapeyre
    Přírodní Hřiště/Stezka Zdraví, Zlínský kraj
  316. 256.
  317. 257.
  318. white egret sp.

  319. 258.
    # 1
    Jáchym Tesařík
    Sokoleč a okolí, Středočeský kraj
  320. 259.
  321. Streptopelia sp.

  322. 260.
  323. Lesser/Greater Spotted Eagle

  324. 261.
    # 2
    Roman Pícha
    Lomnice nad Lužnicí, rybník Tisý velký, Jihočeský kraj
  325. 262.
    # 1
    Ondřej Kauzál
    Ocmanice, Kraj Vysočina
  326. wagtail sp.

  327. 263.
  328. large falcon sp.

    # 1
    Michal Javůrek
    Plzeň - Skvrňany, Plzeňský kraj
  329. 264.
  330. 265.
  331. snipe sp.

    # 1
    Milan Haas
    Týnec--mokřad (wetland), Plzeňský kraj
  332. 266.
    # 2
    Zdenek Vales
    687 04, Jankovice CZ-Zlínský 49.16683, 17.36068, Zlínský kraj
  333. Locustella sp.

    # 1
    Petr Soukal
    CZAA: PP Lítožnice (tůně), Hlavní město Praha
  334. Common/Lesser Redpoll

    # 2
    Petr Podzemný
    Jiráskova, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj, CZ (50,722, 15,172), Liberecký kraj
  335. Common Pochard x Tufted Duck (hybrid)